Megyei III. osztály - beszámolók mérkőzésekről
XXVI. forduló - június 10.

Hont - Drégelypalánk
2 - 5 (0 - 2)
Gól: Styaszni, Zábrádi ill. Pál László (3), Pásztor, Hommer öngól
A mérkőzés a nagy eső miatt előbb 10 percig szünetelt, majd a 60. perc körül a játékvezető lefújta a mérkőzést.
A Rétság Városi Labdarúgó Szövetség a pályán elért eredményt hitelesíti!
A mérkőzés végeredményének !

A mérkőző csapatok:    Nógrád – Rétság II
Eredmény:     3 – 3 (félidő 3 - 3 )
Mérkőzés helye és  ideje:   Nógrád, 2007.06.10
Néző szám: 100 fő
Játékvezető: Ordasi István (Hegedűs Zoltán, Csornó József )
Csapat összeállítás:
Nógrád: 1. Pfaff János 2. Less Gábor 4. Fritz István 17. Fritz József (csere 14. Hekli Péter)  5. Csabuda János 7. Jakabovics Zoltán 8. Kovács Balázs (csere 12 Szabó Szilárd)    10. Mészáros Csaba  13. Povazsán Ferenc (csere 16. Sipiczki Zsolt )3. Hörnyék Károly 11.Hruska Richárd (csere 9. Gyuricza István)
Rétság II: 1. Molnár Jenő 6. Cserhalmi Zsolt 10. Rezsnyák Gábor (csere 30 Huber Zsolt) 18. Horváth Gyula (csere 14. Havay Zoltán) 15.Bánszki Tamás 6. Laukó Richárd 17. Paróczi Kázmér 19. Rotter Zsolt (csere 16. Kramlik Kornél) 13. Dinnyés Csaba(csere Féja László) 8. Kramlik Balázs 3. Varga Attila
Góllövők:  Hruska Richárd(2), Mészáros Csaba illetve Rotter Zsolt, Kramlik Balázs, Cserhalmi Zsolt
Sárga lap: Molnár Jenő labdaeldobásért, Varga Attila kezezésért

Mérkőző csapatok:  Ősagárd-Vámosmikola
Eredmény: 12 -  0    (Félidő 6-0 )
Mérkőzés helye és ideje: Ősagárd 2007. Június 10.
Néző szám : 100 fő
Játékvezető(k) neve: Oszolik István, Zachar László,Tövis József
Ősagárd : 1 Nagy Gergő – 4 Ábrahám Zsolt, 6 Hugyecz István, 12 Leányvári Sándor(Csere: 17 Gyuricza András ), 3 Tóth Péter (Csere: 2 Petyánszki Ferenc ) – 18 Boateng Eduard Ansah, 15 Fodor Dezső (Csere:9 Herteg Zoltán ), 13 Holecz Zoltán, 8 Janecska András (Csere: 5 Babinszki László ) – 10 Balogh János, 7 Kuska Zoltán (Csere: 14 Misják Dávid )
Vámosmikola: 1 Takács Norbert – 4 Bárdi Zsolt, 7 Gábor Krisztián, 13 Varga józsef, 6 Viasz Imre – Lemperger Zsolt, 15 Tóth Zsolt, 11 Kozsdi Pál Zsolt, 14 Merész Csaba – 3 Vozner Attila, 10 Fülöp Zsolt
Góllövők: Balogh János(3), Kuska Zoltán(2), Holecz Zoltán(2), Boateng Eduard Ansah, Ábrahám Zsolt, Herteg Zoltán(2),Janecska András
                                                     A tudósítást készítette: Gyuricza Zoltán

Tolmács – Borsosberény
Eredmény: 1-4 (Félidő: 0-2)
Nézőszám: 50 fő
Mérkőzés helye és ideje: Rétság, 2007.06.10.
Játékvezetők: Máté Emil, Pusztai Edgár
Tolmács: 1 Dósa Róbert, 15 Gyuricza Zsolt, 4 Gyenes László, 12 Torkanics Rudolf, 17 Dezső Tamás, 5 Kelemen Kálmán, 6 Mikolai József, 14 Bencsis Kornél, 16 fodor Tamás, 7 Drajkó Dániel, 13 Zomborka Norbert CSERÉK: 2 Gyuricza Attila, 3 Hekli György, 18 Hajnis Róbert, 10 Mezei János
Borsosberény: 1 Kálmán Lajos, 10 Annus Tamás, 8 Majer Mihály, 2 Oláh János, 18 Sipos Ákos, 15 Busai Ákos, 17 Cinege Lajos, 7 Vibostyok Sándor, 5 Jardek Dániel, 6 Kovács Péter, 14 Busai Balázs
CSERÉK: 9 Tóth János, 12 Annus Szliárd
Jegyzőkönyvből: A második félidő 30. percében villámlás és eső miatt a mérkőzés állása 4-1 volt Borsosberény javára, vártam 30 percet , de az eső és a vilámlás nem csitult és besötétedett, így a mérkőzés további 15 perce nem került lejátszásra.

A Mérkőző csapatok: Bernecebaráti - Diósjenő
Eredmény: 4-1    (Félidő 0-1)
Mérkőzés helye és ideje: Bernecebaráti, 2007. június 9.
Játékvezető(k) neve: Dobsonyi László, Csernó József, Széles József
Bernecebaráti: 1. Kalácska Péter, 3. Gáspár Ferenc, 6. Gembolya Lajos, 4. Menyhárt Miklós, 16. Gáspár Ferenc,  17. Sinka Ladislav, 5. Kovács Zoltán, 13. Veres Tamás, 11. György Péter, 10. Gáspár Gergely, 9. Kósa Zsolt, 12. Kerekes Balázs (csere), 2. Fabi Sándor (csere), 14. Jónás Ernő (csere), 15. Gáspár Róbert (csere), 8. Moksony Gábor, 7. Gáspár Ákos (csere),
Diósjenő: 1. Kovács Gergely, 3. Szabó Béla, 6. Tóth János, 7. Gyurkovics Zoltán, 17. Monostori László, 12. Horváth Attila, 19. Valkó Kornél, 15. Józsa Csaba, 13. Mezei András, 10. Hornos Ádám, 11. Szaszovszki Tamás, 16. Simon János (csere), 9. Pergel Csaba (csere), 21. Wisinger Tamás (csere)
Góllövők: 10. Gáspár Gergely: 1 gól, 3. Gáspár Ferenc: 2 gól, 9. Kósa Zsolt: 1 gól, 10. Hornos Ádám: 1 gól
Sárga lap: 10. Gáspár Gergely, 5. Kovács Zoltán, 3. Gáspár Ferenc
Kiállítva:  17. Monostori László
A tudósítást készítette: Menyhárt Miklós

A Legénd – Szátok 6-2 és a
Felsőpetény –Tereske   7-1
A mérkőzés tudósítását az érintetek lapzártáig nem küldték meg !