2006-2007
tavaszi forduló sorsolása
2006-2007 évi Megyei l. osztály
felnőtt és ifúsági bajnokság
NYUGATI Csoport
Tavaszi forduló
-
-
-
XVI.forduló
-
Március 17-én 15.00 órakor
-
Szécsény - Romhány
-
Magyargéc - Rétság
-
Kisbágyon - Rimóc
-
Szügy - Érsekvadkert
-
Március 18.-án 15.00 órakor
-
Nógrádmegyer - Palotás
-
Héhalom - Berkenye
-
-
-
XVII. forduló
-
Március 24 15.00 órakor
-
Romhány - Kisbágyon
-
Rétság - Szécsény
-
Márc.25.-én.15,00 órakor
-
Héhalom - Magyargéc
-
Rimóc - Szügy
-
Berkenye - Palotás
-
Érsekvadkert - Nógrádmegyer
-
-
-
XVIII. forduló
-
Március 31-én 15.00 órakor
-
Szügy - Romhány
-
Kisbágyon - Rétság
-
Szécsény - Héhalom
-
Magyargéc - Berkeny
-
Április 1-én.15.30 órakor
-
Nógrádmegyer – Rimóc
-
Palotás - Érsekvadkert
-
-
-
XIX. forduló
-
Április 7-én 15.30 órakor
-
Rétság - Szügy
-
Magyargéc - Szécsény
-
Romhány - Nógrádmegyer
-
Április 8.-án 15,30 órakor
-
Héhalom - Kisbágyon
-
Berkenye - Érsekvadkert
-
Rimác - Palotás
-
-
-
XX. forduló
-
Április 14-én 15.30 órakor
-
Kisbágyon - Magyargéc
-
Szügy - Héhalom
-
Szécsény - Berkenye
-
Április. 15 én 15,30 órakor
-
Palotás - Romhány
-
Nógrádmegyer - Rétság
-
Érsekvadkert - Rimóc
-
-
-
XXI. forduló
-
Április 21-én. 16,00 órakor
-
Szécsény - Kisbágyon
-
Romhány - Érsekvadkert
-
Rétság - Palotás
-
Magyargéc - Szügy
-
Április 22-én 16.00 órakor
-
Berkenye - Rimóc
-
Héhalom - Nógrádmegyer
-
-
-
XXII. forduló
-
Április 28.-án 16.00 órakor
-
Szügy - Szécsény
-
Kisbágyon - Berkenye
-
Április 29-én 16 órakor
-
Rimóc - Romhány
-
Nógrádmegyer - Magyargéc
-
Érsekvadkert - Rátság
-
Palotás - Héhalom
Megjegyzések:
-
Az ifjúsági mérközések a kiírt kezdési
órát 2 órával megelőző időpontban kezdődnek.
-
A forduló további mérkőzéseit az alapszakasz
lezárása után - 4-es csoportok szerinti rájátszásban - május elején sorsolják,
és a bajnokság az akkor meghatározottak szerint folytatódik.
Rájátszás:
A megyei I. o. felnőtt bajnokság alapszakasz
végén, 2007.04.29.-től rájátszás következik, melyet az alábbiakban közöljük,
természetesen csak helyezési számokkal, amelyek helyében lesznek beazonosítva
a két csoport csapatai, elért helyezésük alapján!
Az MLSZ. kiírása alapján az utolsó
három forduló, egy időben, vasárnapi napokon lesz megrendezve, minden csapat
részére!
A csapatok négyes csoportokban lesznek
besorolva, az elért helyezésük alapján. Pl: Keleti csoport 1 és 2 helyezettei
és a Nyugati csoport 1 és 2 helyezettjei alkotnak egy 4-es csoportot! Ez
így megy tovább, tehát a 2x24 csapat 6x4 csoportokba lesz besorolva.
A csoportokon belül a sorsolás az
alábbi szisztéma szerint történik
-
a., 1 Csoport ( Keleti Csoport 1 -
2 és Nyugati Csoport. 1- 2 helyezettei:)
-
I. forduló: 2007. május 5 - 6.-án 16:30
óra
-
- Keleti Csoport 1 helyezett - Nyugati
Csoport 1. helyezett
-
- Keleti Csoport 2. helyezett - Nyugati
Csoport 2. helyezett
-
II. forduló: 2007. május 12 -13.-án 16:30
óra
-
- Nyugati Csoport 1. helyezett - Keleti
Csoport 2. helyezett
-
- Nyugati Csoport 2. helyezett - Keleti
Csoport 1. helyezett
-
III. forduló: 2007.május 19 - 20.-án
17:00 óra
-
- Keleti Csoport 2. helyezett - Keleti
Csoport 1. helyezett
-
- Nyugati Csoport 1. helyezett - Nyugati
Csoport 2. helyezett
-
IV. forduló: 2007.május 27.-én 17:00
óra
-
- Nyugati Csoport 1. helyezett - Keleti
Csoport 1 helyezett
-
- Nyugati Csoport 2. helyezett - Keleti
Csoport 2 helyezett
-
V. forduló: 2007. június 3.-án 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 2. helyezett - Nyugati
Csoport 1. helyezett
-
- Keleti Csoport 1. helyezett - Nyugati
Csoport 2. helyezett
-
VI. forduló: 2007. június 10.-én 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 1. helyezett - Keleti
Csoport 2. helyezett
-
- Nyugati Csoport 2. helyezett - Nyugati
Csoport 1. helyezett
-
-
b., 2. Csoport ( Keleti Csoport 3
- 4 és Nvugati Csoport 3 - 4 helyezettei)
-
I. forduló:2007. május 5-6.-án 16:30
óra
-
- Keleti Csoport 3. helyezett - Nyugati
Csoport 3. helyezett
-
- Keleti Csoport 4. helyezett - Nyugati
Csoport 4. helyezett
-
II. forduló:2007. május 12-13.-án 16:30
óra
-
- Nyugati Csoport 3. helyezett - Keleti
Csoport 4. helyezett
-
- Nyugati Csoport 4. helyezett - Keleti
Csoport 3. helyezett
-
III. forduló: 2007.május 19-20.-án 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 4. helyezett - Keleti
Csoport 3. helyezett
-
- Nyugati Csoport 3. helyezett - Nyugati
Csoport 4. helyezett
-
IV. forduló:2007.május 27.-én 17:00 óra
-
- Nyugati Csoport 3. helyezett - Keleti
Csoport 3. helyezett
-
- Nyugati Csoport 4. helyezett - Keleti
Csoport 4. helyezett
-
V. forduló:2007 június 3.-án 17:00 óra
-
- Keleti Csoport 4. helyezett - Nyugati
Csoport 3. helyezett
-
- Keleti Csoport 3. helyezett - Nyugati
Csoport 4. helyezett
-
VI. forduló:2007.június 10.-én 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 3. helyezett - Keleti
Csoport 4. helyezett
-
- Nyugati Csoport 4. helyezett - Nyugati
Csoport 3. helyezett
-
-
c., 3. Csoport ( Keleti Csoport 5
- 6 és Nyugati Csoport 5 - 6 helyezettei)
-
I. forduló: 2007. május 5-6. án 16:30
óra
-
- Keleti Csoport 5. helyezett - Nyugati
Csoport 5. helyezett
-
- Keleti Csoport 6. helyezett - Nyugati
Csoport 6. helyezett
-
II. forduló:2007.május 12-13-án 16:30
óra
-
- Nyugati Csoport 5. helyezett - Keleti
Csoport 6. helyezett
-
- Nyugati Csoport 6. helyezett - Keleti
Csoport 5. helyezett
-
III. forduló:2007.május 19-20.-án 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 6. helyezett - Keleti
Csoport 5. helyezett
-
- Nyugati Csoport 5. helyezett - Nyugati
Csoport 6. helyezett
-
IV. forduló:2007.május 27.-én 17:00 óra
-
- Nyugati Csoport 5. helyezett - Keleti
Csoport 5. helyezett
-
- Nyugati Csoport 6. helyezett - Keleti
Csoport 6. helyezett
-
V. forduló:2007.június 3.-án 17:00 óra
-
- Keleti Csoport 6. helyezett - Nyugati
Csoport 5. helyezett
-
- Keleti Csoport 5. helyezett - Nyugati
Csoport 6. helyezett
-
VI. forduló:2007.június 10.-én 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 5. helyezett - Keleti
Csoport 6. helyezett
-
- Nyugati Csoport 6. helyezett - Nyugati
Csoport 5. helyezett
-
-
d., 4. Csoport ( Keleti Csoport 7
- 8 és Nyugati Csoport 7 - 8 helyezettei)
-
I. forduló:2007.május 5-6.-án 16:30 óra
-
- Keleti Csoport 7. helyezett - Nyugati
Csoport 7. helyezett
-
- Keleti Csoport 8. helyezett - Nyugati
Csoport 8. helyezett
-
II. forduló:2007.május 12-13.-án 16:30
óra
-
- Nyugati Csoport 7. helyezett - Keleti
Csoport 8. helyezett
-
- Nyugati Csoport 8. helyezett - Keleti
Csoport 7. helyezett
-
III. forduló:2007.május 19-20.-án 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 8. helyezett - Keleti
Csoport 7. helyezett
-
- Nyugati Csoport 7. helyezett - Nyugati
Csoport 8. helyezett
-
IV. forduló:2007.május 27.-én 17:00 óra
-
- Nyugati Csoport 7. helyezett - Keleti
Csoport 7. helyezett
-
- Nyugati Csoport 8. helyezett - Keleti
Csoport 8. helyezett
-
V. forduló:2007.június 3.-án 17:00 óra
-
- Keleti Csoport 8. helyezett - Nyugati
Csoport 7. helyezett
-
- Keleti Csoport 7. helyezett - Nyugati
Csoport 8. helyezett
-
VI. forduló:2007.június 10.-én 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 7. helyezett - Keleti
Csoport 8. helyezett
-
- Nyugati Csoport 8. helyezett - Nyugati
Csoport 7. helyezett
-
e., 5. Csoport ( Keleti Csoport 9-10
és Nyugati Csoport 9-10 helyezettei)
-
I. forduló:2007.május 5-6.-án 16:30 óra
-
- Keleti Csoport 9. helyezett - Nyugati
Csoport 9. helyezett
-
- Keleti Csoport 10 helyezett - Nyugati
Csoport 10. helyezett
-
II. forduló:2007.május 12-13.-án 16:30
óra
-
- Nyugati Csoport 9. helyezett - Keleti
Csoport 10. helyezett
-
- Nyugati Csoport 10. helyezett - Keleti
Csoport 9. helyezett
-
III. forduló:2007.május 19-20.-án 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 10. helyezett - Keleti
Csoport 9. helyezett
-
- Nyugati Csoport 9. helyezett - Nyugati
Csoport 10. helyezett
-
IV. forduló:2007.május 27.-én 17:00 óra
-
- Nyugati Csoport 9. helyezett - Keleti
Csoport 9. helyezett
-
- Nyugati Csoport 10. helyezett - Keleti
Csoport 10. helyezett
-
V. forduló:2007.június 3.-án 17:00 óra
-
- Keleti Csoport 10. helyezett - Nyugati
Csoport 9. helyezett
-
- Keleti Csoport 9. helyezett - Nyugati
Csoport 10. helyezett
-
VI. forduló:2007 június 10.-én 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 9. helyezett - Keleti
Csoport 10. helyezett
-
- Nyugati Csoport 10. helyezett - Nyugati
Csoport 9. helyezett
-
-
f. ,6. Csoport (Keleti Csoport 11-12.
és Nyugati Csoport 11-12 helyezettek)
-
I. forduló: 2007. május 5-6.-án 16:30
óra
-
- Keleti Csoport 11. helyezett - Nyugati
Csoport 11. helyezett
-
- Keleti Csoport 12. helyezett - Nyugati
Csoport 12. helyezett
-
II. forduló:2007.május 12-13.-án 16:30
óra
-
- Nyugati Csoport 11. helyezett - Keleti
Csoport 12. helyezett
-
- Nyugati Csoport 12. helyezett - Keleti
Csoport 11. helyezett
-
III. forduló:2007.május 19-20.-án 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 12. helyezett - Keleti
Csoport 11. helyezett
-
- Nyugati Csoport 11. helyezett - Nyugati
Csoport 12. helyezett
-
IV. forduló:2007.május 27.-én 17:00 óra
-
- Nyugati Csoport 11. helyezett - Keleti
Csoport 11. helyezett
-
- Nyugati Csoport 12. helyezett - Keleti
Csoport 12. helyezett
-
V. forduló:2007 június 3.-án 17:00 óra
-
- Keleti Csoport 12, helyezett - Nyugati
Csoport 11. helyezett
-
- Keleti Csoport 11. helyezett - Nyugati
Csoport 12. helyezett
-
VI. forduló:2007.június 10.-én 17:00
óra
-
- Keleti Csoport 11. helyezett - Keleti
Csoport 12. helyezett
-
- Nyugati Csoport 12. helyezett - Nyugati
Csoport 11. helyezett
-
-
A rájátszás első három fordulójában a
csapatok szombaton és vasárnap játszanak, mint eddig. Az utolsó 3 fordulót
csak vasárnapi napon lehet játszani!
3, A megyei I.o. ifjúsági bajnokság
alapszakasza 2007. április 29.-én befejeződik. Ezután helyosztó mérkőzések
következnek!
Az alapszakasz tabellájából ismertté
válik, hogy melyik csapatnak ki az ellenfele: az azonos helyezettek vegyék
fel egymással a kapcsolatot és állapodjanak meg a hét mérkőzés idejében,
lehetőleg abban az időben, amikor a felnőtt csapat is otthon játszik, a
játékvezetők miatt!
Ezt az időpontot közöljék a szövetséggel,
a küldések miatt!
|