2004 őszi labdarúgó
program
Megyei II. osztály, Nyugati csoport
őszi forduló sorsolása
-
1. forduló
-
Augusztus 22., vasárnap, 17 óra: Varsány
– Patak, Nőtincs – Babcsán Művek, Bercel – Becske, Bánk – Rétság,
Nógrádsáp – Nagyoroszi, Nógrádkövesd – Diósjenő, Őrhalom – Dejtár, Keszeg
– Nézsa.
-
2. forduló
-
A ugusztus 28., szombat, 17 óra: Diósjenő
– Nógrádsáp, Becske – Keszeg, Rétság – Bercel.
-
Augusztus 29., vasárnap, 17 óra: Dejtár
– Nógrádkövesd, Nagyoroszi – Bánk, Nézsa – Babcsán Művek, Patak – Őrhalom,
Nőtincs – Varsány.
-
3. forduló
-
Szeptember 4., szombat, 13 óra: Babcsán
Művek – Becske.
-
Szeptember 5., vasárnap, 16 : Varsány
– Nézsa, Keszeg – Rétság, Bercel – Nagyoroszi, Bánk – Diósjenő,
Nógrádsáp – Dejtár, Nógrádkövesd – Őrhalom, Patak – Nőtincs.
-
4. forduló Szeptember 11., szombat,
-
16 óra: Diósjenő – Bercel, Rétság
– Babcsán Művek, Becske – Varsány.
-
Szeptember 12., vasárnap, 16 óra: Nógrádkövesd
– Patak, Őrhalom – Nógrádsáp, Dejtár – Bánk, Nagyoroszi – Keszeg, Nézsa
– Nőtincs.
-
5. forduló
-
Szeptember 18., szombat,13 óra: Babcsán
Művek – Nagyoroszi.
-
Szeptember 19., vasárnap, 15.30 óra:
Varsány
– Rétság, Keszeg – Diósjenő, Bercel – Dejtár, Bánk – Őrhalom, Nógrádsáp
– Nógrádkövesd, Nőtincs – Becske, Patak – Nézsa.
-
6. forduló
-
Szeptember 25., szombat, 15,30 óra: Diósjenő
– Babcsán Művek, Rétság – Nőtincs, Becske – Nézsa.
-
Szeptember 26., vasárnap, 15,30 óra:
Nógrádsáp – Patak, Nógrádkövesd – Bánk, Őrhalom – Bercel, Dejtár – Keszeg,
Nagyoroszi – Varsány.
-
7. forduló
-
Október 2., szombat, 13 óra: Babcsán
Művek – Dejtár. 15 óra: Varsány – Diósjenő.
-
Október 3., vasárnap, 15 óra: Keszeg
– Őrhalom, Bercel – Nógrádkövesd, Bánk – Nógrádsáp, Nézsa – Rétság,
Nőtincs – Nagyoroszi, Patak – Becske.
-
8. forduló Október 9., szombat,
-
15 óra: Diósjenő – Nőtincs, Rétság
– Becske.
-
Október 10., vasárnap, 15 óra: Bánk –
Patak, Nógrádsáp – Bercel, Nógrádkövesd – Keszeg, Őrhalom – Babcsán Művek,
Dejtár – Varsány, Nagyoroszi – Nézsa.
-
9. forduló
-
Október 16., szombat, 13 óra: Babcsán
Művek – Nógrádkövesd. 14 óra: Becske – Nagyoroszi.
-
Október 17., vasárnap, 14 óra: Varsány
– Őrhalom, Keszeg – Nógrádsáp, Bercel – Bánk, Nézsa – Diósjenő, Nőtincs
– Dejtár, Patak – Rétság.
-
10. forduló
-
Október 23., szombat, 14 óra: Diósjenő
– Becske.
-
Október 24., vasárnap, 14 óra: Bercel
– Patak, Bánk – Keszeg, Nógrádsáp – Babcsán Művek, Nógrádkövesd – Varsány,
Őrhalom – Nőtincs, Dejtár – Nézsa, Nagyoroszi – Rétság.
-
-
11. forduló
-
Október 30., szombat, 13 óra: Babcsán
Művek – Bánk. 14 óra: Rétság – Diósjenő, Becske – Dejtár.
-
Október 31., vasárnap, 14 óra: Varsány
– Nógrádsáp, Keszeg – Bercel, Nézsa – Őrhalom, Nőtincs Nógrádkövesd, Patak
– Nagyoroszi.
-
12. forduló
-
November 6., szombat, 13 óra: Diósjenő
– Nagyoroszi.
-
November 7., vasárnap, 13 óra: Keszeg
– Patak, Bercel – Babcsán Művek, Bánk – Varsány, Nógrádsáp – Nőtincs, Nógrádkövesd
– Nézsa, Őrhalom – Becske, Dejtár – Rétság.
-
13. forduló
-
November 13., szombat, 13 óra: Babcsán
Művek – Keszeg, Rétság – Őrhalom, Becske – Nógrádkövesd.
-
November 14., vasárnap, 13 óra: Varsány
– Bercel, Nagyoroszi – Dejtár, Nézsa – Nógrádsáp, Nőtincs – Bánk, Patak
– Diósjenő.
-
14. forduló
-
November 20., szombat, 13 óra: Babcsán
Művek – Patak.
-
November 21., vasárnap, 13 óra: Keszeg
– Varsány, Bercel – Nőtincs, Bánk – Nézsa, Nógrádsáp – Becske, Nógrádkövesd
– Rétság, Őrhalom – Nagyoroszi, Dejtár – Diósjenő.
-
15. forduló
-
November 27., szombat, 13 óra: Diósjenő
– Őrhalom, Rétság – Nógrádsáp, Becske – Bánk.
-
November 28., vasárnap, 13 óra: Varsány
– Babcsán Művek, Nagyoroszi – Nógrádkövesd, Nézsa – Bercel, Nőtincs – Keszeg,
Patak – Dejtár.
|