Újabb motoros sportsiker
-
Ismét tudósítást kaptunk az augusztus 20-i ünnepségen nagy sikert aratott motoros sportoló nemzetközi sikeréről. Alább ezt adjuk közre. Az elért eredményhez gratulálunk, és további sportsikereket kivánunk a szerkesztőség nevében.

Lezajlott az utolsó forduló is amit Hajdoséban tartottak meg augusztus 23-24.-én a Scooter Fest 2008 keretében.
     Szombaton reggel megérkeztünk lesátoroztunk a kempingben és 10 órakor kezdődtek az edzések amiből kiderült hogy a gokart pálya minősége nem bizonyult a legjobbnak. A többi versenyzőnek sem feküdt a pálya eléggé elégedetlenek voltak de igyakeztünk a legjobbat kihozni magunkból!
     Az első fordulót 1 órakor rendezték amin 4 percet kaptunk. Ez a menet nem sikerült a legjobban de azért elégedett voltam magammal mivel a többiek sem voltak a legjobb formában.
     Délután lett volna a 2. forduló 4 órakkor de az sajnos a hatalmas eső miatt elmaradt. Az égi áldás csak másnap délelőtt 10 órakkor hagyta abba így minden programot el kelett törölni.
     Vasárnap 1 órakkor volt a díjátadó amin a szombati versenyen 2. lettem és így öszetett ben sikerült az 1. helyen végeznem a Stunt Open 2008 Robogó kategóriában!
     Jövőbeli terveim: még van egy verseny amin szeretnék dobogón végezni és az országos 2. és az open 1. hely mellé egy 3. utánpótlás öszetettet elhozni :)
     Legvégül az augusztus  17-én megrendezett  kunmadarasi országos bajnokság utolsó fordulója igen jól sikerült 1. helyezést értem el aminek nagyon örültem